Bois D'Arc (Ok Atma Oyunu) Oyna

Bois D’Arc isimli ok atma oyunu ile hem keyifli vakit geçirebilir hem de ok atma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bois D’Arc isimli oyunda mistik bir ağaçtan yapılmış ok ile Sedonia ülkesinin kalesini düşmanlardan gelen saldırılara karşı korumaya çalışıyorsunuz. Kaleyi savunmak için okçumuza yardım etmeniz gerekiyor.

Bois D’Arc oyunu nasıl oynanır?

Oldukça sürükleyici bir ok atma oyunu olan Bois D’Arc bir kale savunması oyunu. Siz kaleyi koruyan okçusunuz ve yaklaşan düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Bazı canavarlar tek ok ile etkisiz hale gelirken bazılarına 2 veya 3 ok isabet ettirmek gerekebilir.
Oyuna başlarken 3 farklı okçudan birini seçmeniz lazım. 1. okçu Wilfred Hazardeus yaralama ve hız özelliklerinde normal seviyede bulunuyor. 2. okçu Leonard Wildburn yaralama gücünde etkili ancak biraz yavaş ok atıyor. 3. okçu Tobias Archlighting çok hızlı ancak oklarının etkisi biraz zayıf.
Oyunda 16 tane seviye bulunuyor. Seviyeleri geçtikçe farklı özellikler kazanabiliyorsunuz. Oyundaki amaç tüm seviyeleri geçerek Sedonia ülkesinin tekrar eski güzel günlerine kavuşmasını sağlamak. Seviyelerde ilerlerken geçemiyorum diye sakın umutsuzluğa kapılmayın çünkü aklınızı kullanarak her seviyeyi geçebilirsiniz.

Bois D’Arc Oyunu Kontrolleri

Oyunda oku yönlendirmek ve atış şiddetini belirlemek için sol tık tuşuna basılı tutun. Oku serbest bırakmak içinde sol tık üzerinden parmağınızı çekin.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.