Bubble Trouble Oyunu Oyna (MEB Oyun)

bubble trouble oyunuBubble Trouble Oyunu’nu sayfamızdan oynayabilirsiniz. Oyun, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kurumuna bağlı Hatice Salih Ortaokulu tarafından hazırlanmış olan Eğitsel Oyunlar sayfasında yer alan bir oyundur. Bu oyun ilgili kurum tarafından seçilmiş ve eğitsel amaçlara yönelik olarak faydalanılması için öğrencilere sunulmuştur. Bubble Trouble Oyunu ile dikkati konsantrasyon ve el becerisi özelliklerinizi geliştirebilirsiniz. Oyunu isterseniz 2 kişi olarak da oynayabilirsiniz.

Bubble Trouble Oyunu nasıl oynanır?

Bubble Trouble oyununda amaç üzerinize gelen balonları elinizdeki ipli okla ortadan vurmaktır. Balonlar çeşitli büyüklüklerde olabilir. Sizin yapmanız gereken balonlar tam üstünüzden geçerken onları vurmaktır. Bir balon eğer büyük boyda ise siz onu vurduğunuzda ortadan ikiye bölünecektir. En ufak boya gelen balon vurulduğunda patlar ve kaybolur. Öncelikle büyük balonları vurarak küçültmeli ve sonra da küçük balonları vurarak patlatmalısınız.

Bubble Trouble Oyunu Kontrolleri

Oyun iki kişi oynanabilen bir oyundur. Tek kişi oynarken sol tuşu, sağ tuşu ve Space tuşu ile oynarsınız. Space tuşu oku fırlatmak için kullanılır. Eğer iki kişi oynuyorsanız X, C ve W tuşlarını kullanırsınız. W tuşu oku fırlatmak için X tuşu sola gitmek için ve C tuşu da sağa gitmek içindir.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.