Bubbles Oyunu Oyna

Bubbles oyunu internet üzerinden oynanabilen popüler oyunlardan bir tanesidir. Bubbles oyununu oynamak için alt kısımdaki oyun alanına giderek eğlenceye hemen başlayabilirsiniz.

Bubbles ne demektir?

Bubbles kelime anlamı olarak “baloncuklar” anlamına gelir. Baloncuk esinlenmesiyle yaratılmış bu oyunda farklı renklerde baloncuklar mevcut ve oyunu oynarken bu baloncukları patlatmaya çalışıyorsunuz.

Bubbles oyunu nasıl oynanır?

Bubbles oyununu oynamak oldukça kolaydır. Aynı renklerden 3 veya daha fazla baloncuk birbirine temas ettiği durumda baloncuklar patlar ve puan kazanırsınız. Ne kadar çok baloncuk patlatırsanız puanınız o kadar yüksek olacaktır. Aynı renkte baloncukları birbirine temas ettirebilmek için mouse ile atış yapmak istediğiniz yere yön verin ve sol tıklama ile baloncuğu gönderin.
Oyunda aynı anda patlattığınız baloncuk sayısı yüksek olursa puanınız da o kadar yüksek olacaktır. Yani başka bir ifadeyle 6 balonu aynı anda patlatınca alacağınız puan 3 balonu aynı anda patlatınca alacağınız puana göre daha yüksek olacaktır.
Bubbles oyununda sadece patlattığınız baloncuklardan değil aynı zamanda boşta kalan ve yere düşen baloncuklardan da puan kazanırsınız. Eğer içeri doğru eritme yapabilirseniz bu durumda çığ etkisi gibi bir etkiyle yukarıdan kopmalar yaptırabilir ve böylece çok daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Bubbles oyununda hedef nedir ve oyunda nasıl ilerleniyor?

Oyun ekranının sol alt tarafına baktığınızda bir sonraki topun hangi renkte geleceğini görürsünüz. Bununla birlikte gri renkte kalan yanlış atış yapma hakkı gösterilmektedir. Eğer yanlış atış yapma haklarınızı bitirirseniz yani 3 aynı rengi bir araya getiremeyecek şekilde atışlar yaparsanız yukarıdan bir sıra baloncuk aşağı yönde çıkacaktır.
Eğer bu şekilde art arda yanlış atışlar yaparsanız baloncuklar size daha çok yaklaşacak ve oyunda canınız yanmış olacaktır. Eğer tüm balonları bitirebilirseniz bubbles oyununu kazanmış olursunuz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.