Dünyanın En Zor Oyunu

Dünyanın En Zor Oyunu bu sayfamızda sizler için oynanmaya hazır. Bu oyunu hazırlayanlar oyunun başında cesur bir ifade ile dünyanın en zor oyununu hazırladıklarını iddia ediyorlar. Oyuna başlar başlamaz gerçekten de ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorsunuz. Oyun o kadar zorlayıcı ki internette seviyelerin nasıl geçildiğini anlatan videolar bile mevcut.

Dünyanın En Zor Oyunu Çözüm

Oyun gerçekten adı gibi zor ancak internetin nimetleri burada da işe yarıyor ve bize çözümü sunuyor. Aşağıdaki linki takip ederek seviyelerin nasıl geçildiğini izleyerek öğrenin ve oyuna tekrar dönüp deneye deneye seviyeleri geçin.


Oyunda ilerleyebilmek için tabi ki pek çok kez deneme yanılma yöntemiyle doğru hareketleri öğrenmek gerekiyor. Oyundaki en önemli başarı faktörü heyecan yapmadan sakin bir şekilde ilerlemek. Süre baskısı olmadığı için hamle yapmak için doğru zamanı beklemekte fayda olacaktır. Bazı hamlelere ise başladıktan sonra seri şekilde devam etmek gerekiyor. Aksi takdirde mavi toplara temas sonucu can yanma durumu ortaya çıkabiliyor.
Nerede acele edilmesi ve nerede sakin davranılması gerektiği tecrübe ile oturacaktır. Her seviyenin başında seviyeyi geçmek imkansız gibi görünüyor ama sabırlı olanlar ve azmedenler bu oyunu başarıyorlar. Sabır ve azim Dünyanın En Zor Oyunu söz konusu olunca önemini bir kez daha ortaya koyuyor ve başarının anahtarı olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyanın En Zor Oyunu Kontrolleri

Oyunda kırmızı bir kare var ve siz bu kareyi mavi toplara değdirmeden bir yerden bir yere götürmeye çalışıyorsunuz. Kırmızı kutuyu oynatmak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.