Dünyaya Açılmak İsteyenler İçin Yeni Bir Fırsat

Global pazarlama imkanlarının gittikçe daha kolay hele geldiği günümüz şartlarında ihracat ile dünyaya açılmak isteyenler için yeni fırsatlar da gün geçtikçe artıyor. İnternet erişiminin ceplerimizde taşıdığımız cihazlara kadar gelebilmiş olması sebebiyle yeni imkanlar işletmelerini geniş kitlelere tanıtmak isteyenler için değerli bir alternatif oluşturuyor.

İşlemeler ile interneti bir araya getiren güzel örneklerden bir tanesi de işletme portalları diyebiliriz. Bu portallar, sosyal medyada bireylerin toplu olarak yer aldığı yerlere benzer şekilde işletmeler için bir toplanma merkezi işlevi görüyorlar. Lokal veya uluslararası olarak ziyaretçi potansiyeline sahip bu portallar, eğer işletme sahibiyseniz kendinizi duyurmak ve kitlelere erişim sağlayabilmek için güzel bir yol olarak müşterilerine göz kırpıyor. Lokal erişime ek olarak uluslararası erişime de sahip söz konusu portallardan bir tanesine örnek olarak Bizpoint sitesini verebiliriz.

Bizpoint sitesinde işletmeler için çeşitli hizmetler mevcut. İşletmeler site üzerinden;

  • iş yeri bilgileri girme ve haritada işaretleme,
  • etkinlik ve hizmet arama,
  • iş ilanları yayınlama,
  • indirim ve kupon ayarlama ve gözlem yapabilme

vb. işlemler yapılabiliyor. Ancak, ihracat ile yurt dışına açılmak isteyenler için de özel hizmetler bulunmakta.

İhracat İçin Özel Çözümler

Bizpoint ile dış ticarette farklı ülkelerle işbirlikleri kurulabiliyor. İthalat ve ihracat potansiyeli artırılabiliyor. Ek olarak, iş yerinizi İngilizce ve Türkçe olarak tanıtma şansına sahip olabiliyorsunuz. Erişim ağından faydalanarak yurt içi ve yurt dışında kolay bir şekilde bulunabilir hale geliyorsunuz ve bulunabilirliğinizi artırabiliyorsunuz. Yönetim paneli üzerinden tüm tanıtım ve pazarlama yöneterek satışa destek verebiliyor, zamandan ve çoklu platform maliyetlerinden tasarruf edebiliyorsunuz.

İnternetin getirmiş olduğu imkanlardan işletmenizin de faydalanması ve uluslararası platformda başarı yakalamanızı kolaylaştırmak adına Bizpoint Dünyaya açılmanın yolu olma kapsamında faydalı bir iş ortağı olarak karşımıza çıkıyor.

Bugünden bakınca, işletmelerin daha yukarı taşınması ve dışarıya açılınması adına yeni teknolojilerin araştırılması ve Bizpoint’in sunduğu hizmetlere benzer hizmetlerden faydalanılması yeni dönem pazarlama stratejileri kapsamında firmalara büyük yarar sağlayacak gibi görünüyor.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.