E-Bordro Emekli Giriş ve Genel Bilgi

e-Bordro emekli hizmeti Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından sunulan bir hizmettir. Kamu kurumlarında çalışarak emekli olmuş kişiler bu hizmeti kullanarak maaş bilgilerini gözlemleyebilirler. Sisteme aşağıdaki bağlantıları kullanarak giriş yapabilirsiniz.

e-bordro-emekli
E-Bordro Emekli

E-Bordro Emekli Sistemi Hakkında

E-Bordro sistemi internet üzerinden sunulan bir insan kaynakları hizmetidir. Sisteme giriş yaparak maaş bilgilerinizi, ek ödemelerinizi ve kesintilerinizi öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda sistemde yapılan değişikliklerden sonra bazı sorular gündeme gelmektedir. Aşağıda bu sorular veya problemlerinize yönelik olarak yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

E-Bordro Emekli Problemleri

Emekli Sicil Numarası ile Memuriyet/Kurum Sicil Numarasının say2000i sistemine girilmemesi veya hatalı girilmesi nedeniyle maaş bordrolarını alamayıp hata mesajı alan personellerin, öncelikle kendi kurum mutemetlerine müracaat etmek suretiyle eksik/hatalı olan bilgilerini (Emekli/memuriyet sicil numarası) muhasebe biriminden sisteme girdirmeleri/düzelttirmeleri gerekmektedir.

Sorularınız mı Var ?

Eğer e-bordro emekli sistemiyle ilgili merak ettiğiniz konular veya cevap bulamadığınız sorular varsa yorum bölümünü kullanabilir veya e-bordro yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer e-bordro yetkililerine mesaj atmak istiyorsanız maasuygulama@muhasebat.gov.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.