E-Okul Pasta Oyunları

E-Okul pasta oyunları sayfasında en güzel ve en yeni pasta yapma oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunları oynarken hem pasta yapmasını öğreneceksiniz hem de keyifli zaman geçireceksiniz. En güzel e-okul pasta oyunları sizin için aynı yazıda toplanmaya çalışılmış olup oyunları oynamak için sayfanın aşağısına gidebilir, sevdiğiniz oyunu bulabilir ve yükleme bittikten sonra istediğiniz oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sara ile Pasta Yapma Dersleri

Sara ile pasta yapma oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunda seviye seviye ilerliyoruz. Her seviyede öncelikle size gereken malzemeleri masaya koyun. Tüm malzemeler masaya geldikten sonra onları sırayla kullanmaya başlayacaksınız. Önce fırında hamurları pişiriyoruz sonra da diğer malzemeleri hazırlayarak pastamızı bitiriyoruz. Bakalım siz de yapabilecek misiniz.

Pasta Sipariş Yetiştirme Oyunu

Bu oyunda bir cafede pasta yapıyoruz. Müşteriler geliyor ve bize pasta siparişi veriyor. Müşterilerin hangi pastayı istediği başlarının üzerinde ufak bir resim olarak beliriyor. Resimdeki pastayı nasıl yapacağımız ise sağ alt taraftaki kırmızı kitapçıkta belirtilmiş. Pastayı hazırlarken gereken malzemelere ordan baktıktan sonra sol taraftan seçimlerimiz yapıp “Create” butonuna basıyoruz ve pastamızı yapmış oluyoruz. Siparişi yetişen her müşteri için para kazanıyoruz ve yeterince para kazanırsak seviye atlıyoruz.

Pasta Süsleme Oyunu

Pasta süsleme oyununda hazır pastamızı değişik şekillerde süsleyip kaplayabiliyoruz. Burada zevkinize göre pasta süslemesi yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanın ve neler yapabileceğinizi gösterin.

E-Okul pasta oyunları içinde en çok hangisini seviyorsunuz?

Sizin için seçtiğimiz e-okul pasta oyunları umarız beğeninizi toplar. Peki sizin sevdiğiniz oyunlar hangileri? Yorum bölümünde paylaşın, arkadaşlarınız da öğrensin. Belki de e-okul pasta oyunları oynayanlar içinde en iyisi sizsinizdir. Bakalım en yüksek puanı toplayan siz olabilecek misiniz?

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.