Eczane İş İlanları

Eczaneniz için iş ilanı vermek istiyorsanız veya eczanede çalışmak üzere iş arıyorsanız yorum bölümünden ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde ilan girişi yapabilirsiniz.

Eczane İş İlanı Vermek İsteyenler İçin

Genellikle iş ilanı vermek isteyen eczacılar bağlı bulundukları eczacı odalarının forum bölümlerini kullanırlar. Bu forum bölümlerde veya ilan sayfalarında iş ilanı verebilmek için eczacı odasına kayıtlı bir üye olmak gereklidir. Bu sayfada herhangi bir üyelik olmadan ilan verebilrisiniz.
Eczacı odaları dışında, kariyer siteleri üzerinden de ilan vermek mümkündür. Ancak, bu sefer de ilan için ücret ödemeniz gerekebilir. İlan sitelerinden farklı olarak bu sayfada ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.

Eczane İş İlanları Arayanlar İçin

Bu sayfada işverenler kadar iş arayanların da rahatlıkla kendilerini ifade etmeleri için imkan tanınmıştır. Muhtemel işverenlerinizi için kendiniz tanıtın, ikamet ettiğiniz yeri, iş tecrübelerinizi, maaş beklentinizi ve çalışmayı kabul edebileceğiniz lokasyon bilgilerini yazabilirsiniz. Unutmayın; kandinizi ne kadar iyi ifade ederseniz geri dönüş alma ihtimaliniz o derecede artacaktır.

İşveren İçin Örnek İş İlanı

Tür: Eleman Arayan
Yer: İstanbul
İlçe/Semt: Bağcılar
İlan Detay: 2-3 yıl tecrübeli, reçe girişi yapabilen, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden, bayan eleman alınacaktır.

İş Arayan İçin Örnek İş İlanı

Tür: İş Arayan
Yer: Ankara
İlçe/Semt: Bahçelievler
İlan Detay: 42 yaşında tecrübeli eczane teknisyeniyim. Bahçelievler’de ikamet ediyorum. Bahçelievler veya civarında iş arıyorum.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.