En popüler ve en sevilen e-okul oyunları için sayfamızı kullanabilirsiniz. E-Okul oyunları içerisinde en sevilenlerini sizin için aynı yazıda bir araya getirdik. Bu oyunlar sırasıyla Ateş ve Su, Zombi Ezmece, Kılıçlar ve Sandallar şeklinde. Oyunları oynamak için sayfanın aşağısına gidin, sevdiğiniz oyunu bulun ve yüklenme bittikten sonra oynamaya başlayın.

Ateş ve Su Oyunu Oyna

Ateş ve Su en popüler e-okul oyunlarının başında gelmektedir. Sizin için seçtiğimiz bu versiyonun orijinal ismi “Fireboy and Watergirl: The Forest Temple” şeklindedir. Oyun tek kişi veya iki kişi ile oynanabilmektedir. Oyunu iki kişi olarak nasıl oynayabileceğinizi öğrenmek ve oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için Ateş ve Su Oyunu Oyna yazısını okuyabilirsiniz.


Zombi Ezmece Oyunu Oyna

Zombi Ezmece de e-okul oyunları içerisnde oldukça popüler bir yere sahiptir. Sizin için seçtiğimiz versiyonun orijinal ismi “Earn to Die” şeklindedir. Oyundaki temel amaç satın aldığınız arabayla mümkün olduğunca fazla yol almak ve karşınıza çıkan zombileri ezmektir. Oyunun başında basit bir arabayla başlıyorsunuz ancak para kazandıkça arabanıza yeni parçalar alabiliyor ve sonra da isterseniz arabanızı daha iyi bir arabayla değiştirebiliyorsunuz. Oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için Zombi Ezmece Oyunu Oyna yazısını okuyabilirsiniz.


Kılıçlar ve Sandallar Oyunu Oyna

Kılıçlar ve Sandallar oyunu pek çok versiyonu bulunan ve tüm dünyada popüler olan bir oyundur. Burada sizin için seçtiğimiz versiyonun orijinal ismi “Swords and Sandals 2: Emperor’s Reign” şeklindedir. Oyunda bir gladyatör olarak hayatta kalmaya ve rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Düellolarda galip gelerek para kazanıyorsunuz ve kazandığınız paralarla kendinize yeni silahlar, kabiliyetler, zırhlar ve büyüler satın alabiliyorsunuz. Bu keyifli oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi için Kılıçlar ve Sandallar Oyunu Oyna yazısını okuyabilirsiniz.


E-Okul oyunları içinde en çok hangisini seviyorsunuz?

Sizin için seçtiğimiz e-okul oyunları umarız beğeninizi toplar. Peki sizin sevdiğiniz e-okul oyunları hangileri? Yorum bölümünde paylaşın, arkadaşlarınız da öğrensin. Belki de e-okul oyunları oynayanlar içinde en iyisi sizsinizdir. Bakalım en yüksek puanları kim toplayacak.