En Sevilen Pasta Yapma Oyunları

Pasta yapma oyunları oynayarak hem pasta yapmayı öğrenebilir hem de keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. En güzel pasta yapma oyunları sizin için aynı yerde. En yeni oyunları sizin için seçmiş bulunmaktayız. Oyunları oynamak için sayfanın aşağısına gidin, sevdiğiniz oyunu bulun ve yüklenme bittikten sonra oynamaya başlayın.

Sara ile Pasta Yapma Dersleri

Sara ile pasta yapma oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunda seviye seviye ilerliyoruz. Her seviyede öncelikle size gereken malzemeleri masaya koyun. Tüm malzemeler masaya geldikten sonra onları sırayla kullanmaya başlayacaksınız. Önce fırında hamurları pişiriyoruz sonra da diğer malzemeleri hazırlayarak pastamızı bitiriyoruz. Bakalım siz de yapabilecek misiniz.

Pasta Sipariş Yetiştirme Oyunu

Bu oyunda bir cafede pasta yapıyoruz. Müşteriler geliyor ve bize pasta siparişi veriyor. Müşterilerin hangi pastayı istediği başlarının üzerinde ufak bir resim olarak beliriyor. Resimdeki pastayı nasıl yapacağımız ise sağ alt taraftaki kırmızı kitapçıkta belirtilmiş. Pastayı hazırlarken gereken malzemelere ordan baktıktan sonra sol taraftan seçimlerimiz yapıp “Create” butonuna basıyoruz ve pastamızı yapmış oluyoruz. Siparişi yetişen her müşteri için para kazanıyoruz ve yeterince para kazanırsak seviye atlıyoruz.

Pasta Süsleme Oyunu

Pasta süsleme oyununda hazır pastamızı değişik şekillerde süsleyip kaplayabiliyoruz. Burada zevkinize göre pasta süslemesi yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanın ve neler yapabileceğinizi gösterin.

Pasta yapma oyunları içinde en çok hangisini seviyorsunuz?

Sizin için seçtiğimiz pasta yapma oyunları umarız beğeninizi toplamıştır. Peki sizin sevdiğiniz pasta yapma oyunları hangileri? Yorum bölümünde paylaşın, arkadaşlarınız da öğrensin. Belki de pasta yapma oyunları oynayanlar içinde en iyisi sizsinizdir. Bakalım en yüksek puanları kim toplayacak.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.