En Sevilen VBS Oyunları

En sevilen VBS oyunları sizin için aynı yazıda bir arada. Sizin için seçtiğimiz VBS oyunları olan Ateş ve Su, Zombi Ezmece, Kılıçlar ve Sandallar oyunlarından birini seçip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. VBS oyunlarını oynamak için sayfanın aşağısına gidin, sevdiğiniz oyunu bulun ve yüklenme bittikten sonra oynamaya başlayın.

Ateş ve Su Oyunu Oyna

Ateş ve Su en popüler VBS oyunlarının başında gelmektedir. Sizin için seçtiğimiz bu versiyonun orijinal ismi “Fireboy and Watergirl: The Forest Temple” şeklindedir. Oyun tek kişi veya iki kişi ile oynanabilmektedir. Oyunu iki kişi olarak nasıl oynayabileceğinizi öğrenmek ve oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için Ateş ve Su Oyunu Oyna yazısını okuyabilirsiniz.

Zombi Ezmece Oyunu Oyna

Zombi Ezmece de VBS oyunları içerisinde oldukça popüler bir yere sahiptir. Sizin için seçtiğimiz versiyonun orijinal ismi “Earn to Die” şeklindedir. Oyundaki temel amaç satın aldığınız arabayla mümkün olduğunca fazla yol almak ve karşınıza çıkan zombileri ezmektir. Oyunun başında basit bir arabayla başlıyorsunuz ancak para kazandıkça arabanıza yeni parçalar alabiliyor ve sonra da isterseniz arabanızı daha iyi bir arabayla değiştirebiliyorsunuz. Oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için Zombi Ezmece Oyunu Oyna yazısını okuyabilirsiniz.

Kılıçlar ve Sandallar Oyunu Oyna

Kılıçlar ve Sandallar oyunu pek çok versiyonu bulunan ve tüm dünyada popüler olan bir VBS oyunudur. Burada sizin için seçtiğimiz versiyonun orijinal ismi “Swords and Sandals 2: Emperor’s Reign” şeklindedir. Oyunda bir gladyatör olarak hayatta kalmaya ve rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Düellolarda galip gelerek para kazanıyorsunuz ve kazandığınız paralarla kendinize yeni silahlar, kabiliyetler, zırhlar ve büyüler satın alabiliyorsunuz. Bu keyifli oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi için Kılıçlar ve Sandallar Oyunu Oyna yazısını okuyabilirsiniz.

VBS oyunları içinde en çok hangisini seviyorsunuz?

Sizin için seçtiğimiz VBS oyunlarını seveceğinizi umuyoruz. Peki sizin sevdiğiniz VBS oyunları hangileri? Yorum bölümünde paylaşın, arkadaşlarınız da öğrensin. Belki de VBS oyunları oynayanlar içinde en iyisi sizsinizdir. Bakalım en yüksek puanları kim toplayacak.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.