Enerji işlemlerinizi internetten yapın

İnternet üzerinde çok fazla vakit harcıyorsanız ya da özellikle faturalarınızı ödeme noktalarına gidip vakit kaybetmek yerine internet üzerinden yatırmayı tercih ediyorsanız, Enerjisa’yı da biliyorsunuzdur. Evlerimize, iş yerlerimize enerji desteği sağlayan Enerjisa aynı zamanda online işlemlerde oldukça etkin. Ödeme aşamasında ek ücret çıkarmayan ve neredeyse her işi internet üzerinden halledebilecek bir yapıyla internet üzerinden kolay bir şekilde abonelikleri de bir yerden başka bir yere taşıyabilmeye imkan tanınmış durumda.

Online işlemlerde neler var?

Elektrik borcu ödemesinden, abonelik taşıma işlemlerine kadar pek çok konuda sadece internet üzerinden dahi çok yardımcı olan Enerjisa’nın sitesinin kolay olmasının yanında her detayı açıklayıcı bir şekilde anlattığı yardım yazıları da sitede bulunuyor. Yani gidip sıra beklemek ve bu sırayı bazen saatlerce beklemek artık söz konusu değil. Zaten teknoloji devrinde olduğumuz içinde bu işlerin yakın zamanda sadece internet üzerinden halledileceğini tahmin etmek güç değil. Aboneler için özel tasarlanmış olan Enerjisa Online İşlemler ile hem zamandan hem de ek ücret ödemeden tasarruf edebilirsiniz.

Kullanıcılar Açısından Faydaları

Enerjisa yeni döenmde kullanıcı memnuniyetini ön plana çıkarmış durumda. Eğer elektrik faturalarınızda tedarikçinizi değiştirmek isterseniz serbest tüketici olabilir ve kısa zamanda kısa yollarla bunu halledebilirsiniz. Ayrıca, serbest tüketici olarak yeni bir oluşum da geliştirilmiş. Eğer aylık 82 TL’yi geçkin elektrik faturalarınız geliyorsa serbest tüketici olmanız çok daha mantıklı olacaktır. 82 TL’yi geçtiğiniz zaman devreye tedarikçi firmalar girer ve ekstra ücretleriniz bu tedarikçilere ödenir. Siz istediğiniz zaman tedarikçi firmanızı değiştirme hakkına sahip olursunuz. Herhangi bir ücret değişikliğinde de en az 30 gün önceden haber vermeleri de kullanıcı için kesinlikle bir artıdır.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.