Günlük Hayatta İngilizce Konuşmak Artık Zor Değil

İngilizce öğrenmek ve özellikle de İngilizce konuşabilmek pek çoğumuz için oldukça zor olagelmiştir. Ancak artık İngilizce’yi eğlenceli yöntemlerle öğrenebilmek mümkün. Günde 10, 20 ya da 30 dakika ayırarak örneğin işten geldiğinizde biraz dinlendikten sonra pratik yaparak uzman eğitmenler eşliğinde İngilizce öğrenebilir ve böylelikle kalıcı bir bilgi dağarcığına sahip olabilirsiniz.

Bu güncel ve interaktif yöntemde Amerikalı öğretmenler ile sohbet ederek ve günlük pratik yaparak belirlediğiniz saatlerde kolayca İngilizce öğrenebiliyor, kitaplara tıkılı kalmadan ve saatlerce ders çalışmaya gerek kalmadan sohbet ederek stressiz bir şekilde İngilizce eğitimi alabiliyorsunuz. Pratik yaparak öğrenilmesi sebebiyle de günlük hayatta da kendinizi daha etkin bir şekilde ifade edebilmeniz ve İngilizce konuşmayı öğrenmek mümkün oluyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

İnter İngilizce adı verilen bu yöntem ile Amerikalı eğitmenler ile Skype veya telefon üzerinden aramalarla ingilizce öğreniliyor. Klasik sistemlerden farklı olarak, konuşma becerisinin geliştirilmesine ağırlık verilen bu yöntemde öğrencilerin eğitim sonunda İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmesi hedeflenmiş durumda.

Dersler hafta içi her gün Türkiye saatiyle sabah 06.00 – gece 01.00 arasındaki zaman diliminde tercih edilen 10, 20 yada 30 dakikalık canlı görüşmelerle gerçekleşiyor. Canlı görüşmeler dışında, şifreyle 24 saat giriş yapılabilen öğrenci sayfası da mevcut. Sayfada e-kitap üniteleri, çeviri programı, ses kayıtları, yabancı kanallar vb. materyaller ile derslere hazırlanıp gelişimi takip etmek mümkün. Dilerseniz İngilizce konuşmaya yeni başlayanların deneyimleri üzerinden konuşma pratiğini elde etmenin nasıl bir değişim getirdiğini öğrenebilirsiniz.

Konuyla ilgili detay bilgi edinmek için de ingilizcemacerasi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.