Hamile Giyim Markaları

Hamile giyimi farklı kesim ve kumaş yapısı gerektiren bir giyim alanı olduğundan zaman içerisinde hamile giyimi konusunda özelleşmiş bazı markalar bulunmaktadır. Bazı markalar sadece hamile giyim üzerine çalışırken bazı markalar ise diğer giyim ürünlerinin yanında hamile ürünlerine de yer vermektedir.
hamile giyim

Hamile Giyim Ürünleri Üretimi ve Satışı Yapan Markalar

Hamile giyim ürünleri üzerine üretim ve satış yapan markalardan bazılarından şu şekilde bahsetmek mümkün:
GeBe: GeBe İstanbul merkezli bir hamile giyim markasıdır. İstanbul, Ankara ve İzmir’de mağazaları bulunan GeBe aynı zamanda www.e-gebe.com adresi üzerinden internet ortamında da satış yapmaktadır.
Liva: 1997 yılında Hamile Giyim alanında Ankara’da faaliyete başlayan Livaa Türkiye’de 40, Arabistan’da 25 mağazası ve Rusya’da 20 bayiisiyle hizmet vermektedir. Bununla birlikte, Türki Cumhuriyetler, Makedonya, Slovakya, Yunanistan, Almanya, Hollanda ve Orta Doğu ülkelerine de sunduğu ürünlerle Dünya pazarında marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Firmanın internet üzerinden satışı bulunmamaktadır.
Ebru Maternity: İstanbul merkezli ve 29 yıllık tecrübesi olan Ebru Maternity markası hamile giyim üzerine özelleşmiş bir firmadır. İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Düzce, İzmir, Kayseri ve Konya’da mağazaları bulunan firma aynı zamanda www.ebrumaternity.com adresi üzerinden internet ortamında da satış yapmaktadır.
Tutku Maternity: Eskişehir merkezli Tutku Maternity 1997 yılından bu yana hamile giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Eskişehir merkezinde perakende ve toptan satışları bulunan firma tutkuhamile.com adresi üzerinden aynı zamanda internet ortamında da satış yapmaktadır.
Seçen Hamile Giyim: İstanbul merkezli Seçen Hamile Giyim hem satış hem de üretim yapan bir firmadır. Perakende mağazası bulunmayan firma www.e-secen.com adresi üzerinden internet ortamında satış yapmaktadır.

2 Yorum

  1. www.tutkuhamile.com 22/12/2014 Cevapla
    • MedulaMedula 23/12/2014 Cevapla

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.