İnek Kaçırma Oyunu Oyna

İnek Kaçırma oyununu sayfamızdan oynayabilirsiniz. İnek Kaçırma oyununda bir ufo ile inekleri ait oldukları kulübeye götürmeye çalışıyorsunuz.

İnek Kaçırma oyunu nasıl oynanır?

Oyunda yön tuşlarını kullanarak uzay makinesini yönlendiriyorsunuz. Uzay makinesi çok hızlı şekilde yükseliyor ve çok hızlı şekilde alçalıyor. İnişlerinizi yumuşak yapmaya çalışmalısınız. Yumuşak iniş için aşağı doğru yönelirken yukarı tuşuna basarak iniş hızınızı yavaşlatabilirsiniz.
İnek Kaçırma oyununda aslında ineklere yardım etmeye çalışıyoruz. Bir inek kulübesinden çıkıyor ve ait olduğu kulübe numarasını gösteriyor. Sizin görevinin kulübe numarasını söyleyen ineğin yanına iniş yaparak onun ufoya binmesini sağlamak ve sonra da gitmesi gereken kulübeye gitmek. Ait olduğu yere gelen inek uzay mekiğinden inecek ve siz de bu sayede puan kazanacaksınız.

İnek Kaçırma Oyunu Kontrolleri

Oyunda yön tuşlarından sol, sağ ve yukarı tuşlarını kullanıyorsunuz. Ufo ile uçarken benzin seviyesine dikkat edin. Benzininiz bittiği zaman ay ışığının ortasında durarak yeniden benzin kazanabilirsiniz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.