İnternetten Para Kazanmayı Öğrenin

Gün geçtikçe artan internet kullanımından ve internet üzerinde artan ticaret hacminden siz de payınıza düşeni alabilirsiniz. İnternetten para kazanmak imkansız değil. Dünya’da ve Türkiye’de geçimini internetten elde ettiği gelirle sağlayan insanların sayısı her gün daha çok artmaktadır. İnternetten para kazanmak gerçek ve yapılabilir. Ama nasıl ?

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Yöntemi

İnternetten para kazanma yolları içersinde en etkili, dünyada en popüler ve en çok kazandıran sistemlerinden biri olan online satış ortaklığı sistemi (Affiliate Marketing) ile her gün yüzlerce dolar kazanmak ve bunu kısa bir süre içersinde otomatikleştirebilmek mümkün.
İnterneti kullanarak gün boyu çalışmak zorunda olmayacağınız, sadece istediğiniz zaman çalışacağınız bir işin patronu olabilir ve hayallerinizin de ötesinde para kazanabilirsiniz. Dünyada milyonlarca insan internet üzerinden ayda binlerce dolar kazanıyor. Siz de bu kişilerin arasına katılarak internetten para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.
internetten-para-kazanın

Kapsamlı Bir Türkçe Kaynak

Satış ortaklığı yöntemi özellikle Amerika’da yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkiye’de de yeni gelişen bu sektördeki iş hacmi her gün daha çok büyüyor. Konuyla ilgili kaynakların hemen hemen hepsi İngilizce olmasına karşın kapsamlı ve Türkçe bir kaynak şu anda piyasada mevcut. Bu kaynağın ismi GooMass İnternet’ten Para Kazanma Kiti.

GooMass Nedir ?

GooMass seti her seviyeden internet kullanıcıları için faydalı bilgiler içeren bir set. İnterneti başlangıç seviyesinde kullananlardan kısmen profesyonel olanlara kadar uzanan bir yelpazede açıklayıcı ve bilgilendirici zengin bir kaynak.
GooMass bir e-kitap (PDF) değil, bir yazılımdır. GooMass Eğitim Seti birçok sebepten dolayı bir yazılım ara yüzüyle sunulması planlanarak GooMass, internet etkileşimli bir masaüstü yazılımı haline getirilmiştir. Bu sayede GooMass Eğitim Seti, içeriklerine sürekli yeni bilgiler eklenerek her zaman kolaylıkla güncellenebilir bir araç olmuştur. Ayrıca GooMass yazılımı, içeriklerine sadece GooMassı satın alanların ulaşabileceği bir online kimlik denetimi sistemine sahiptir.
Tüm bu eğitimlere ve GooMassın diğer özel bonuslarına sahip olarak GooMass İnternetten Para kazanma Kiti ile sadece interneti kullanarak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz. GooMassı bugün edinin, kazanmaya hemen başlayın.

GooMass Setine Nasıl Sahip Olabilirim ?

GooMass internet sitesinden bilgisayarınıza bu seti indirebilirsiniz. İndirme işlemi çok kısa sürüyor ve seti birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Setin elektronik ortama aktarılmış olması sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde internetten para kazanmanın taktiklerini ve püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Bu sete hemen sahip olup internetten para kazanmaya başlamak için tıklayınız.

GooMass’ta Neler Var ?

Setin içerisinde 6 adet kitap ve 1 adet video eğitim seti bulunuyor. Ayrıca, bu kaynaklara ek olarak 6 adet kitap ve 1 adet reklam kuponu da bonus olarak sunuluyor. Bu çok kapsamlı setin içeriğini ayrıntılı olarak aşağıda bulabilirsiniz.

1. Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

Dünyanın en popüler para kazanma sistemi affiliate marketing milyonlarca insana internet üzerinden para kazanma fırsatı sunuyor. Kanıtladığı başarılı sistemi ile Amazon, eBay, Clickbank, WallMart gibi birçok alışveriş ağına hizmet eden, satış ortaklığı ile komisyon kazanma programına dayanan bu sistem Türkiyede de yerini almaya başladı. Affiliate marketing eğitim rehberi size satış ortaklığı sistemini A’dan Z’ye anlatarak bu sistemde nasıl başarılı olacağınızı gösteriyor.

2.ClickBank Eğitimi

%75’e varan yüksek komisyonlar kazanabileceğiniz 110.000in üzerinde aktif satış ortağına ve 70.000 dijital ürüne sahip dünyanın en popüler ve güvenilir satış ortaklığı sistemi. 1998de kurulan Clickbank, güvenli bir şekilde günde 27.000 den fazla dijital ürün satışı gerçekleştirerek dünyada her 3 saniyede bir satış işlemi yapmakta. 200 den fazla ülkeye hizmet etmekte olan ClickBank internette devamlı yüksek trafik alan lider satış ortaklığı platformudur.

3. Amazon Associates

Elektronik ürünlerden giyime, kitaplardan arabalara kadar her ürünün satıldığı dünyanın en popüler alışveriş ağlarından biri olan Amazon.com tüm ürünlerini Amazon Associates Satış ortaklığı programı ile sizlere sunuyor. Ziyaretçilerinin tam güvenini kazanmasıyla yüksek bir dönüşüm oranına sahip olan Amazon.com satış ortaklarına güçlü ve zengin bir teknik yapı sunuyor. Türkiyede ilk ve tek olan Amazon Associates Eğitim Rehberi sizi tüm yönleriyle Amazon satış ortaklığı programı ile tanıştırırarak size en başarılı satış tekniklerini ve stratejilerini öğretiyor.

4. Xticaret Satış Ortaklığı

Türkiyenin yeni satış ortaklığı ağı Xticaret e-kitap ve yazılım gibi dijital ürünlerden yüksek komisyonlar kazanma fırsatını sunuyor. Xticaret eğitim e-kitabı binlerce satış ortağı ile birçok ürünün pazarlanmasına aracılık eden Xticaret Türkçe satış ortaklığına programlarına giriş yapmak ve başarılı olmak için eşsiz bir kaynak. Bu kitap ile Xticaret.com ile satış ortaklığında başarılı olmanın tekniklerini öğreneceksiniz.

5. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

İnternetin trafiğini yöneten arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için sadece yazılar ve görseller yetmez. SEO ile sitenizin aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve bu sayede satışlarınızı katlayabilirsiniz. On-Page faktörlerden anahtar kelime seçimine, içerik optimizasyonundan website yapı planlamasına, LSI sisteminden algoritmalara kadar SEOnun tüm elementlerini içeren dev bir kaynak; SEO rehberimiz sayesinde hem organik sonuçlarda yükselecek, hem de sitenize daha fazla trafik kazandırarak satışlarınızı arttıracaksınız.

6. Google Adwords Eğitimi

Googleın ücretli reklamcılık ağı Adwords ile dakikalar içinde müşteriler kazanmaya ve satış yapmaya başlayın. Bütçeniz ne olursa olsun Googleın reklamcılık ağında reklamlarınızı görüntüleyebilir, müşterilerinizle ürünlerinizi uygun fiyatlara bir araya getirebilirsiniz. Fakat göründüğü kadar kolay olmayan Adwordsü tam performansıyla kullanmak için bilgiye ve deneyime ihtiyacınız var. Adwords eğitim kitabımız ile size söylenmeyen bilgileri edinebilir ve gerekli deneyimi kısa zamanda kazanarak bir Adwords uzmanı olabilirsiniz.

7. Video Eğitim Seti

Görsel eğitimin algılama, anlama, hafızada biriktirme ve uygulama süreçlerinin en önemli pozitif pekiştiricileinden biri olduğu doğrusundan yola çıkarak hazırladığımız videolar ile başarıya giden yolunuzu ve sürecinizi oldukça kısaltacaksınız. GooMass kiti ile edineceğiniz videolar sayesinde kısa sürede satış ortaklığına adapte olacak, etkili kampanyalar, güçlü siteler oluşturacağınıza ve hedef satış sayfalarınızın ziyaretçi sayısını artıracaksınız.

BONUSLAR

GooMass yaşayacağınız deneyimleri çok iyi biliyor. GooMass Kitini satın aldıktan sonra sizin için yeni bir dünyanın kapıları açılacak. Bu kapılar sizi internetten para kazanmaya başladığınız dünyaya götürecek. Burada başarılı olacaksınız. Sizin başarılarınıza başarılar eklemeniz için size çok değerli bonuslar sunulmakta. Bu bonuslar sayesinde sitenize daha fazla ziyaretçi sağlayabilecek, satışlarınızı arttıracak ve bazı sistemleri otomatiğe bağlayacaksınız. Bu sayede siz uyurken bile sistem sizin için çalışmaya devam edecek.
GooMass kullanıcılarına 7 tane çok özel bonus sunmaktadır.

1. Auto Twitter

2010 yılı itibariyle aylık 190 milyon ziyaretçi trafiğine, 106 milyon civarında üye sayısına ve sahip Twittera günlük 300 bin civarında yeni üye katılmaktadır. Türkiyede de popülerleşmeye başlayan Twitterın Facebook ile başa baş bir rekabet içersine gireceği kesin. Bu devasa sosyal paylaşım platformundan, sağladığı ziyaretçi trafiğinden nasıl yararlanabileceğinizi ve sistemi nasıl otomatiğe bağlayabileceğiniz anlatılıyor.

2. En İyi Satış Sayfası Şablonu

Bir satış sayfasının dönüşüm oranını yükseltmenin matematiği iyi bir satış sayfasının nasıl olması gerektiğinde saklıdır. Profesyoneller tarafından onaylanan en iyi satış sayfası örneği açıklamalarıyla ve şablonuyla beraber hediye. Bu projeyi istediğiniz gibi çalışmalarınıza adapte edebilirsiniz.

3. Joomla Rehberi ve SEO

Açık kaynak içerik sistemlerin de inanılmazları başarabileceğiniz bir sistem. Joomla ile nasıl profesyonel ve etkili bir site kuracağınızı, Joomlada kullanabileceğiniz profesyonel eklentileri anlatılıyor ve hatta çok önemli eklentileri hediye ediliyor.

4. WordPress Rehberi ve SEO

Esnek yapısı ve kullanılabilirliği ile blog sistemlerinin tüm dünyadaki vazgeçilmezi olan WordPress için etkili bir kaynak. WordPress kurulumundan popüler eklentilere ve WordPresse özel SEO tekniklerini bulabileceğiniz bir rehber.

5. Profesyonel Adwords Kampanya Örnekleri

Başarısını istatistiklerle kanıtlamış etkili Google Adwords profesyonel kampanya örnekleri bulabileceğiniz Türkiyede eşi olmayan bir rehber. Size kampanyanızın başarılı olması için örnek teşkil edecek süper Google Adwords kampanyası örnekleri. Bu örnekleri inceleyerek Adwordsteki hatalarınızı düzeltebilirsiniz.

6. Web Site Kurma Rehberi

Bir web sitesi kurmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. Web Site Kurma Rehberi en baştan sonuna kadar bir web sitesini nasıl oluşturacağınızı adım adım anlatıyor. Üstelik birden fazla yöntemle… PHP, ASP gibi web kodlama dillerini bilmeden de çok güçlü, dinamik ve şık bir siteye sahip olabilirsiniz. Hepsi Web Site Kurma Rehberinde.

7. Adwords Denem Kuponu

Adwordse ilk adımınızda Googleın ücretli reklamcılık ağını denemeniz için 80 TLlik Adwords deneme kuponu. Gösterdiğimiz yol ile 80TL lik Adwords kuponu sahibi olacak ve sistemi denemek için cebinizden para çıkmamasını sağlayacaksınız. Bu kupon sayesinde eğitim setini neredeyse bedavaya getirmiş olacaksınız.
Bu kiti şimdi satın alarak tüm bu bonuslara sahip olabilirsiniz.
GooMass İnternetten Para kazanma Kiti ile sadece interneti kullanarak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz. GooMassı bugün edinin, kazanmaya hemen başlayın.
goomass-seti

2 Yorum

  1. Nabil 20/08/2012 Cevapla
  2. recep 03/06/2013 Cevapla

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.