Özel İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce Çeviri

Özel İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce Çeviri sayfasında talep üzerine kişiye özel olarak kısa çeviriler yapılabilmektedir. Yorum bölümünde çevrilmesini istediğiniz kelime, cümle veya paragrafı yazabilirsiniz. Bu sayfada, İngilizce konusunda uzman okuyucular ile İngilizce çeviri ihtiyacı bulunan ziyaretçilerin aynı platformda buluşabilmesi ve birbirlerine yardımcı olmalarının sağlanması amaçlanmıştır.
ingilizce çeviri

Hangi kapsamda İngilizce çeviri için yardım isteyebilirim?

Eğer İngilizce çeviri yaptırmak istiyorsanız bu sayfada ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Ancak ücretsiz olarak elde edeceğiniz yardımın kapsamı doğası gereği kısa olacaktır. Çeviri emek ve zaman isteyen bir uğraş olduğundan kişilerin ücretsiz olarak talep edilebilecek zamanları uzun süreler olmamalıdır. Bu bağlamda;

  • 10 adete kadar kelime çevirileri
  • 5 cümleye kadar cümle veya paragraf çevirileri

için yardım talep edilmesi önerilmektedir.

İngilizce biliyorum, nasıl yardımcı olabilirim?

Eğer İngilizce biliyorum diyorsanız ve İngilizce seviyenize güveniyorsanız burada yardım ihtiyacı bulunan ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz. Eğer dilerseniz iletişim bilgilerinizi de yorum bölümüne yazıp sayfa ziyaretçilerinin başka çeviri ihtiyaçları için veya profesyonel anlamda ihtiyaç duyulabilecek çeviri talepleri için sizinle irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.