Plastik ve Estetik Cerrahi Hastane Randevu İşlemleri

Plastik cerrahi hastane randevu işlemleri için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’ni (MHRS) kullanabilirsiniz. Plastik, rekonstrüktif veya estetik cerrahi klinikleri için hastane randevu işleminin nasıl yapıldığını adım adım ve resimli olarak aşağıdan takip edebilirsiniz.

Adım Adım Plastik ve Estetik Cerrahi Merkezi Randevu İşlemleri

1. MHRS Giriş Ekranını ve Sistem Giriş

Merkezi olarak yani internet aracılığıyla ve MHRS sistemi üzerinden hastane randevu ya da doktor randevu işlemi yapabilmek için öncelikle MHRS giriş ekranını açmak gerekecektir. Aşağıdaki resme veya resmin altındaki bağlantıya tıklayarak MHRS giriş ekranını açınız.

hastane randevu giriş

Randevu Ekranı Giriş

Açılan ekranda TC Kimlik Numarası ve şifreniz ile giriş yapınız. Şifrenizi unuttuysanız Şifre Hatırlatma bağlantısına tıklayınız. Eğer sisteme daha önce kayıt olmadıysanız Yeni Kayıt bağlantısına tıklayarak kayıt olmanız gerekecektir.

2. Lokasyon Bilgileri ve Klinik Seçimi

Açılan ekranda İl, İlçe, Hastane bilgilerini girmeniz gerekecektir. Eğer bulunduğunuz şehirdeki tüm hastaneler için arama yapmak istiyorsanız sadece şehir bilgisini seçiniz.

plastik cerrahi randevu

Eğer özellikle bir hastanede plastik veya estetik cerrahi hastane randevu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız. Lokasyon bilgilerine ek olarak Hastane ve Klinik seçimi de yapmanız gerekecektir.
Plastik, rekonstrüktif veya estetik cerrahi hastane randevusu almak için Klinik alanı içerisinde bulunan seçeneklerden “Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi” veya “Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi” seçeneklerinden birini seçmeniz gerekecektir.

3. Listeden Doktor Seçimi

Gerekli seçimleri yaptıktan sonra “Randevu Ara” butonuna basmanıla birlikte randevu durumu müsait doktorların listesi çıkacaktır. Bu listeden tarih ve lokasyon olarak size uygun gelen bir hekimi seçiniz. Seçimi yaptıktan sonra ekranın sağ üst tarafında hekimin müsait olduğu saatler çıkacaktır. Bu saatler içinde yeşil renkli olanlar randevu olarak müsait saatleri göstermekte olup üzerlerine tıklayarak seçim yapabilirsiniz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.