Protein Bar ile Enerjinizi Açığa Çıkarın

Spor anında enerji ihtiyacı son derece önemlidir. Bu önemi değerlendirmek isteyen sporcular enerji ihtiyaçlarını giderebilecek bir takım takviyelere başvurabilmektedir.

Yoğun antrenman ve spor temposu, daha fazla enerjiyle eş orantılıdır. Şehir hayatının stresinden kurtulmak, sağlıklı bir yaşam tercih etmek amacıyla yapacağınız spor hem sizi ciddi rahatsızlıklardan koruyacak hem de fit görünmenizi sağlayacaktır. Günlük koşturmaca enerjinizde düşüşlere sebep olabilir. Bu enerjiyi korumak ise gerçekten büyük bir sabırı beraberinde getirecektir. Özellikle iş sonrası spor ile uğraşan bir yanınız var ise enerjinin önemini daha da anlayacak ve bu enerjiyi korumaya yönelik araştırmalar yapacaksınız. Spor anında protein ihtiyacını karşılayarak enerjinizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için tercih edeceğiniz bazı ürünler enerji ihtiyacınızı sağlamanıza olanak tanıyacaktır. Multipower Protein Bar ideal tercihlerden birisi olarak karşınıza çıkabilir. Protein ihtiyacınızı karşılayacak olan Multipower ürünü aynı zaman da çikolatalı bir ürün olarak karşınıza gelecek. Power Pack XXL  %28 oranında protein içeren 60gr’lık bir servis halinde size sunuluyor. Power Pack spordan sonra ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanılabilir.

Kimler Kullanabilir?

Multipower protein ürünleri sporcular için ideal bir tercih olacaktır. Besin takviyeleri konusunda önemli bir yere sahip olan bu ürün gün içerisinde ki yoğunluk nedeniyle diyetine dikkat edemeyen sporcuların da ilk tercihlerini oluşturuyor. Power Pack’in tek barında 18gr protein bulunuyor. Multipower Power Pack’ı kas yıkımına uğramamak için protein shake’lere alternatif olarak spordan sonra veya öğün aralarında rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürün sayesinde hem günlük hayatınızda ihtiyaç duyacağınız enerjiyi sağlayabilir hem de daha fazla performans göstererek hedeflerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hedefleriniz arasında kısa sürede kilo verme veya kat kütlesi elde etmek varsa bu ürün ideal tercihlerden birisi haline dönüşecektir.

Protein Bar Nedir?

Protein barlar protein tozlarının taşınabilir hali olarak gösterilebilir ve bazı avantajları da yanında getirebilir. Protein barlar yalnızca proteinden oluşmuş yapılar değil bunun yanı sıra vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, yağ, karbonhidratlara da sahiptir. Protein barı kullanırken etiketin üzerinde yazan besin değerlerinden fazlasını ya da azını değil, net olarak o değeri alırsınız. Protein Barlar sahip olduğu farklılık ile vücuda sürdürülebilir ve devamlılığı olan bir enerji sağlamasıyla dikkat çeker. Buna ek olarak ani kan şekeri düşüşlerinde meydana gelebilecek enerji çözüşlerini önler. Kas yorgunluğunun geçmesine ve performans artırıcı özelliğiyle direncin yükselmesine yardımcı olur. Protein barlar hızlı emilebilen yapısıyla dikkat çeker ve bu sayede kan şekeri seviyesinin daha sabit olmasına ve vücudun glikojen depolarında yenilenmesine katkı sağlar. Kas gelişimi için de kullanılacak bu ürünler, fiziksel antrenman öncesi veya sonrasında gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Protein barlar öğünler arasında atıştırmalık olarak da tüketilebildiğinden besin dengesini bozmaması yapısıyla dikkat çeker. Enerji barlarının kalori değerlerine dikkat edilmeden kullanılması ise vücut ağırlığının artmasına yardımcı olur.

Faydaları Yan Etkileri ve Fiyatları

Protein barlar kendi aralarında farklı fiyatları ortaya çıkarabilir. İthal veya yerli ürün olması arasında fiyat farkları göze çarpacaktır. Burada dikkat edilecek husus damak zevkine ve kalori ihtiyacına göre ürün seçilmesi olacaktır. Protein barların faydaları mevcuttur. Bunlar arasında Karbonhidrat kaynakları olması, Hızlı bir şekilde sindirilip emilir olması, Kandaki glikoz seviyelerini düzenlemeye yardımcı olması, Enerji seviyelerini yükseltmesi, Kas direncini en üst seviyeye taşıması, Kas yorgunluğunun ertelenmesini sağlaması, Kasların iyileşme sürecine yardımcı olması akla gelen ilk faydalarıdır. Protein barlar sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır. Fazla kullanımlar ishal gibi sorunları beraberinde getirebilir. Kan değerlerini değiştireceği hesaba katılarak kullanılması faydanıza olacaktır. Fazla tüketim ciddi kalori alımlarına sebep olabilir ve bu durum vücut ağırlığınızın artmasını sağlar. Bu sebeple doktorunuza danışmanızda fayda olacaktır.

Temini

Protein barların teminini Fitbull’dan yapabilirsiniz. Fitbull, en güncel ürünleri hazır stok garantisi ve uygun ödeme koşullarıyla müşterilerine sunmaktadır. Kullanmak istediğiniz bir ürünü tercih ederken Fitbull kalitesinden şaşmamanız gerekir.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.