Radyo Dinle sayfasında canlı olarak radyo dinleyebilirsiniz. Radyolar günümüzde radyo, anten, alıcı vb. cihazlara ihtiyaç olmadan internet üzerinden kolayca dinlenebilmektedir. Sevdiğiniz müzik türünde yayın yapan veya kendi favoriniz olan radyo kanalını sayfamızda bulup canlı olarak dinleyebilirsiniz.

canli-radyo-dinle

Canlı Radyo Dinle

Popüler Kanallar

Power Türk
Süper FM
Joy FM
Joy Türk
Kral Pop
Kral FM
Slow Türk
Radyo Fenomen
Radyo Alaturka
Alem FM
Show Radyo
Metro FM
Number One FM
Radyo Viva

Türkçe Pop

Alem FM
Best FM
Kral Pop
Pal FM
Power Türk
Radyo D
Radyo Viva
Show Radyo
Süper FM

Slow Kanallar

Joy FM
Joy Türk
Slow Time
Slow Türk

Yabancı Pop

Capital Radio
Metro FM
Number One FM
Pal Station
Power FM
Radio Mydonose
Radyo Fenomen
Virgin Radio

Haber ve Spor

Lig Radyo
NTV Radyo
NTV Spor
Radyo Spor

Radyo Dinle sayfası nasıl çalışmaktadır?

Radyo Dinle sayfasında dinlemek için tercih ettiğiniz bir kanalın ismine tıklamanız ile birlikte farklı bir pencerede o kanalın yayın yaptığı adres açılır. İlgili adreste canlı olarak devam etmekte olan yayını dinlemeye başlarsınız.
Kısa bir süreliğine yayını sessize almak için çift çizgi şekline görünen “Pause” butonuna tıklayabilirsiniz. “Pause” konumundayken sayfa kapanmaz ve tekrar dinlemeye devam etmek için üçgen şeklinde görünen “Play” tuşuna basabilirsiniz. Eğer radyo dinlerken canlı olarak dinlediğiniz yayından çıkmak istiyorsanız pencereyi kapatarak yayını kapatabilirsiniz.

Radyo Dinle sayfasını nerelerde kullanabilirim?

Radyo Dinle sayfasını internet erişim olan her yerde kullanabilirsiniz. Ancak internet üzerinden gerçekleştirilen radyo yayınlarının hemen hemen hepsi Flash Media Player üzerinden gerçekleştirildiği için Flash oynatma imkanı bulunan bir bilgisayarınızın olması gerekecektir.
Program olarak gereksinimleri sağlıyorsanız ve internet erişimiz varsa işyerinde, okulda, hastanede, ders çalışırken, yolculukta, kulaklık ile kütüphanede vb. radyo dinlemeniz mümkündür.

iPhone ve iPad için Radyo Dinleme

Radyo Dinle sayfasında yer alan radyo kanallarını dinleyebilmek için Flash Player oynatılması gerektiğinden iPhone ve iPad ile radyo dinlemeniz mümkün olmayacaktır. iPhone ve iPad ile radyo dinlemek için Karnaval.com uygulamasını indirebilirsiniz. Karnaval.com uygulamasına gitmek için tıklayınız.