Medula Medula sitesine reklam vermek için medulamedulailetisim@gmail.com adresine mesaj gönderebilir, herhangi soru veya görüşünüz için alt kısımda yer alan Yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Sitede yer alabilecek reklam boyutları ve lokasyon seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

1. Logo Yanı (728×90 px)

Tüm sayfalardan görülür. Üst konumda yer alması nedeniyle en dikkat çekici yerlerden birisidir. Aylık gösterim adeti yaklaşık olarak 500,000 adettir. Fiyat teklifi için mail ile irtibata geçebilirsiniz.

2. Yan Menü (300×250 px)

Tüm sayfalardan görülür. Yazıların sağ tarafında yer alması nedeniyle herhangi bir içerik okuyucusu tarafından kolaylıkla görülür. Aylık gösterim adeti yaklaşık olarak 500,000 adettir. Fiyat teklifi için mail ile irtibata geçebilirsiniz. Reklamın yer almasını istediğiniz yükseklik pozisyonuna göre fiyat değişkenlik gösterecektir.

3. Yan Menü (125×125 px)

Tüm sayfalardan görülür. Yazıların sağ tarafında yer alması nedeniyle herhangi bir içerik okuyucusu tarafından kolaylıkla görülür. Aylık gösterim adeti yaklaşık olarak 500,000 adettir. Fiyat teklifi için mail ile irtibata geçebilirsiniz. Ufak boyutta olması ve görünürlüğün yüksek olması nedeniyle hem ekonomik hem de etkili bir alternatiftir.

4. İçerik Metni Sonrası (Esnek ebatlar)

Belirli yazı veya sayfa sonrasında okuyucunun metni bitirmesinden sonra görebileceği bir alandır. Spesifik bir içerik sonrasında veya tüm site genelinde kullanılabilir. Gösterim sayısı yazıya göre değişkenlik gösterir. Fiyat teklifi için mail ile irtibata geçebilirsiniz.