Rüyada fare görmek nedir ve ne manaya gelir?

Rüyada fare görmek farklı manalara gelebilmektedir. Bazı açılardan bereket ve bolluğu ifade etmekte bazı açılardan ise fitne ve fesat manasına gelmektedir.
rüya tabirleri
Fare; fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye işaret eder. Evde dolaşan fareler ise rızka, ucuzluk ve bolluğa işaret eder. Eğer rüyanızda fare avlayı gördüyseniz bu, kötü huylu bir kadınla ilişki kurma manasına gelir. Farenin kediyle sıkı fıkı veya dost olduğunu görmek gösteriş ve nifak şeklinde yorumlanır. Fare deliği yanlış iş yapma ve insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere rağbet etmeye delalet eder.
Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada fare görmek iyi midir yoksa kötü müdür?

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları gerçek zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb. durumlara da işaret edebilir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar. Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Rüyada Fare Görmenin Gerçek Hayata Yansımaları

Farelerin gerçek hayat yansıması yorumlarında genel itibarıyla olumsuz bir tablo ortaya çıkmaktadır. Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.
Fare yorumları aynı zamanda sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık ve zarar olarak da yorumlanmaktadır. Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.