Sevimli Yıldız Doktoru Oyunu Oyna (Doktor Oyunu)

Sevimli Yıldız Doktoru oyununun sayfamızdan oynayabilirsiniz. Doktor oyunu olarak oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olan Yıldız Doktoru (Star Doctor) aynı zamanda öğretici bir oyun. Oyunda hastalanan yıldızları tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Bu öğretici ve keyifli oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz, sadece oyunun yüklenmesini bekleyin.

Eğitici doktor oyunu Sevimli Yıldız Doktoru nasıl oynanır?

Oyunda zamana karşı yarışarak yıldızları tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun başında size neler yapmanız gerektiği uygulamalı olarak anlatılıyor. İsterseniz uygulamalı olarak da oyunun nasıl oynandığını bu şekilde öğrenebilirsiniz.
Ekranın sol tarafından hasta olan yıldızlar geliyor. Bu yıldızları alıp yatağa yatırın. Yatağa gelen yıldızlar iki farklı şey isteyebilir. İlaç isteyebilir veya boya isteyebilir. Eğer ilaç istiyorsa sağ üst taraftan onlara istedikleri ilacı getirin, ilacı aldıktan sonra bu sefer boya isteyecekler. Boya isteyen yıldızları da yine sağ tarafta bulunan boya makinesine götürün. Burada önemli olan yıldızın istediği boyayı yapmanızdır. Yıldızın hangi boyayı istediği yıldızın üstünde baloncuk içinde belirecektir.
Size verilen zaman içinde istenen puanları toplarsanız yani yeterince yıldızı tedavi edebilirseniz seviye geçiyorsunuz ve bu şekilde ilerliyorsunuz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.