Totem Köyü'nü Kurtar Oyunu Oyna

Totem Köyünü Kurtar oyununu sayfamızdan oynayabilirsiniz. Oyunun orjinal ismi “Save The Totem Village” şeklindedir. Oyundaki amaç barbarlar tarafından istila edilmiş olan Totem köyünü kurtarmaktır.

Totem Köyünü Kurtar oyunu nasıl oynanır?

Totem Köyünü Kurtar oyununda 3 farklı karakter vardır. bu karakterlerin her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Oyunun sonunu getirmek için bu 3 karakteri birlikte kullanmalısınız. Oyunda nasıl ilerlemeniz gerektiği ve köyü nasıl kurtarabileceğiniz bilgisini aşağıdaki linkte bulunan videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=OWAxE6wCD24

Köyü Kurtarma için Yapılması Gerekenlerin Sırası

1. Öncelikle evin içinde bulunanların havasız kalmasını önlemek için süpürge ile pencereyi açmalı ve süpürgeyi pencerenin önünde bırakmalısınız.
2. Sonra sağ tarafta bulunan ve 1 tekerleği eksik ahşap araç için ağaçkakan kuşuna ahşap tekerleği gagalatığ tekerlekte delik açmalısınız ve onu eksik yere takmalısnız.
3. Taş sütunu çekiçle devirdikten sonra 3 kişi birlikte olacak şekilde taş sütunu arabaya kadar ilerletmelisiniz. Bunun için 2 kişi sütunu kaldıracak, 1 kişi altına yuvarlak odunu koyacak ve odunun üzerinden 2 kişi tekara taş sütunun itmek suretiyle sağa doğru ilerletecektir.
4. Arabaya yaklaştırılan taş sütun ip seçilerek ahşap arabaya asılacaktır.
5. Çekiçler ahşap arabaya vurulacak ve bu sayede ok atan büyük adam taş sütunla vurulacak ve etkisiz hale gelecektir. Böylece de köy kurtulmuş olacaktır.
Oyunun çözümü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için ayrıca Totem Köyü’nü Kurtar Oyunu Çözüm yazısını da okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.