Zirveye Uçuş Oyunu Oyna (MEB Oyun)

Zirveye Uçuş oyununu sayfamızdan oynayabilirsiniz. Zirveye Çıkış veya Zirveye Uçuş oyunu, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kurumuna bağlı Hatice Salih Ortaokulu tarafından hazırlanmış olan Eğitsel Oyunlar sayfasında yer alan bir oyundur. Bu oyun ilgili kurum tarafından seçilmiş ve eğitsel amaçlara yönelik olarak faydalanılması için öğrencilere sunulmuştur.

Zirveye Uçuş oyunu nasıl oynanır?

Zirveye Uçuş oyununda genç bir adam sevgilisine ulaşmaya çalışıyor. Bu genç Paris Eyfel Kulesi’nin tepesinde onu bekleyen genç ve güzel sevgilisine ulaşıp ondan bir öpücük almak istiyor. Ancak, bu yolda onu zorlu angeller bekliyor çünkü zirveye zıplaya zıplaya ulaşması lazım ve yukarı tırmanırken aşağı düşmemesi ve kuşlara çarpmaması gerekiyor. Bu genç adama yardımcı olup onu sevgilisine ulaştırmaya yardım etmek isterseniz oyunun yüklenmesini bekleyin ve zirveye doğru çıkmaya başlayın.

Zirveye Uçuş Oyunu Kontrolleri

Zirveye Uçuş oyununda kahramanımızı kontrol etmek için yukarı, sol ve sağ tuşlarını kullanmanız gerekecektir. Tuşları kullanırken kahramanımızın kayıp aşağı düşmemesi için tuşlara ayarında basmalısınız.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.