Zombi Şehri Oyunu Oyna

Minijuegos.com tarafından geliştirilmiş olan Zombi Şehri oyununu bu sayfada oynayabilirsiniz. Oyunda şehri istila etmiş olan ve sizin üzerinize gelerek size saldıran zombileri etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Etkisiz hale getirilen her zombi için puan kazanıyorsunuz.

Zombi Şehri oyunu nasıl oynanır?

zombi şehri oyunuHer seviyede kullanabileceğiniz farklı silahlar mevcut ve bu silahları ekranın sol altında görebilirsiniz. Ayrıca yine ekranın altında bulunduğunuz seviyede kaç zombi kaldığını görebilirsiniz. Zombileri bitirdikten sonra seviye atlama hakkını elde ediyorsunuz. Zombilerin sizi yakalamasına izin vermeyerek onlardan hızlı hareket edin ve hareket ederken aynı zamanda onları etkisiz hale getirin.

Zombi Şehri Oyunu Kontrolleri

Oyunda hem klavye hem de mouse kullanmanız gerekli. Olduğunuz yerde durursanız zombiler sizi öldürüyor. Hem hareket etmeniz lazım hem de silahlarınızı kullanmanız lazım.
Hareket etmek için W,A,S,D tuşları veya yön tuşlarını kullanın. Mouse ile sol tık yaptığınızda ateş edebilirsiniz ve Space tuşuna basarak da bomba bırakabilirsiniz. Başarılar.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.