Zorlu Traktör (Tractor Mania) Oyunu Oyna

Zorlu Traktör (Tractor Mania) oyununda traktörün arkasındaki yükleri bitiş çizgisine ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Oyun 24 seviyeli güzel bir traktör oyunu ve oynaması oldukça keyifli. Bu oyunda sabırlı ve azimli bir şekilde arkanızdaki yükleri köyün bir ucundan diğer ucuna götürmelisiniz. Yüklerinizi götürürken dikkatli olun çünkü onlara bir zarar gelirse oyuna baştan başlamanız gerekir.

Zorlu Traktör Oyunu nasıl oynanır?

Oyuna başlarken bir traktör seçmelisiniz. Oyunda 5 farklı traktör seçeneği mevcut olmasına karşın eğer yeterince puanınız yoksa başta sadece 2 traktörden birini seçebilirsiniz. Oyun seviye seviye ilerliyor ve 24 seviye mevcut. Her seviyede arkanızdaki yükü zarar vermeden bir uçtan diğerine taşımanız lazım. Bitiş çizgisine vardığınız anda bir seviye bitmiş olur.

Zorlu Traktör Oyunu Kontrolleri

Oyundaki kontroller oldukça basit. Yukarı ve aşağı tuşlar gaz ve fren oluyor, sağ ve sol oklar ise traktörü havada döndürmek için. Bu sayede traktör yere inerken dengesini sağlamış oluyorsunuz. Tuşları kullanırken yükleri veya traktörü devirmemek adına kontrollü bir şekilde tuşlara basmalısınız.

Yorum Yapın veya Soru Sorun

Yorumunuzun yanında profil fotoğrafı görünmesi için Kayıt Ol sayfasından üye olarak profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.